Неділя, 18.03.2018, 04:13
Матеріали і коментаріВітаю Вас Гость | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

 • ПРО НАС
 • ЛЕГІОН НА Google Maps
 • Реєестрація гравців
 • Каталог файлів
 • Каталог статей
 • Щоденник
 • Форум
 • Фотоальбоми
 • Гостьова книга
 • Зворотній зв'язок
 • FAQ (питання/відповідь)
 • Дошка оголошень
 • Магазин в Києві
  ПК "ПЛАНЕТА"
 • Тесты

 • Категорії каталогу
  МАРКЕРИ [21]
  Зброя для пейнтболу

  Міні-чат

  Наше опитування
  Оцените мой сайт
  Всього відповідей: 115  Головна » Статті » Зброя » МАРКЕРИ

  Sp1 i Bravo One

  Порівнюємо "тактичні" маркери SP-1 та Tippmann Bravo Tactical E-grip


  Розвиток "тактичного" напрямку пейнтболу спонукає виробників обладнання до створення моделей маркерів, котрі максимально задовільняли б запити гравців. Сьогодні ми спробуємо порівняти тактичні маркери двох відомих та поважаємих фірм - Smart Parts та Tippmann.
  Це новий витвір від компанії Tippmann - Tippmann Bravo Tactical E-grip та маркер SP-1 від Smart Parts.

  Заявлені характеристики та технічні данні

  SP-1 Tippmann Bravo Tactical E-grip
  Тип маркера: электропневматичний
  Робочий газ: СО2 і повітря
  Довжина дула: 10 дюймів
  Різьба дула: Ion/Impulse/Shocker
  Довжина маркера: 41см
  Елемент живлення: 9 Вольт "Крона"
  Вага(з батареєю): 1372 гр
  Робочий тиск: 180 psi
  Очі(датчики положення кулі): відсутні
  Утримувач кулі: гумовий, подвійний (з боків камери)
  Швидкострільність: до 11 куль/сек
  Цанга: вертикальна, з болтами на хомутах
  Матеріал: посилений вуглепластик
  Режими стрільби: напівавтомат, черги по 3 кулі, автомат
  Можливість встановлення навісного спорядження.
  Тип маркера: механічний з электронною ручкою
  Робочий газ: СО2 і повітря  
  Довжина дула: 11 дюймів 
  Різьба дула: Tippmann
  Довжина маркера: без прикладу: 53см
  Довжина зі складеним прикладом: 73 см
  Довжина з прикладом: 83 см
  Елемент живлення: 9 Вольт "Крона"
  Вага(з батареєю): 2250 гр
  Рабочее давление: 800 psi
  Очі(датчики положення кулі): відсутні 
  Утримувач кулі: композитний, одинарний
  Швидкострільність: до 15 куль/сек  
  Цанга: бокова з зажимними болтами
  Матеріал: металл
  Режими стрільби: напівавтомат, черги по 3 кулі, автомат
  Можливість встановлення навісного спорядження.
  Зовнішній вигляд, функціональність, зручність використання
    Ззовні Tippmann Bravo Tactical E-grip вирізняється наявністю  тактичного облаштування - приклад, приціл, магазин. Для більшої зручності є також рукоятка для перенесення маркера. "Магазин" зроблено з досидь тонкого пластику і є окрім елементу дизайну невеличким відсіком для зберігання інструментів. Використовувати "магазин" в якості передньої рукоятки навряд чи буде зручно і надійно.
  Приклад у Tippmann Bravo Tactical знімається і розкладається,  гравці різних габаритів можуть зручно підлаштувати його під себе. Одначе прикрутивши балон відчувається явний дискомфорт. Збільшується вага і без того важкого маркера(корпус металевий). Порушується і збалансованість маркера, і зручність, котру дає наявність прикладу. В варианті маркера Tippmann Bravo без "облаштування" балон часто виконує роль прикладу. Якщо ж приклад вже є як функціональний элемент, баллон відчувається явно зайвим. Вихід із положення простий - використання мамби.
  11" дула, котрим комплектуєтся Tippmann Bravo Tactical, достатньо для цілком пристойної точності пострілів. Ззовні також, на відміну від SP-1, більш довге дуло до маркера одразу не проситься.

  SP-1 майже на 900гр легший, ніж Tippmann Bravo Tactical і значно компактніший. Дуло хочеться замінити одразу ж. Від загальної довжини штатного дула 10" відмінусувати 2" "вогнегасника" - залишиться  реальних 8". Явно мало.
  Наявність RIS-рельси и місця для ліхтарика дозволяють "обвісити" маркер за будь-яким смаком. При бажанні можливе встановлення прикладу. Переносити маркер зручно за выступаючу задню частину корпуса. Дизайн передньої рукоятки продуманий и виконаний так, що вона комфортно лягає в руку.
  Маркером SP-1 однаково зручно грати і правшам и шульгам за рахунок вертикального кріплення фідера, на відміну від традиційно бокового у Tippmann-а.


  Включення маркера, перемикання режимів стрільби

  Кнопка вмикання в маркера SP-1 розташована на лівій стороны корпуса над рукояткою. Кнопка прозора, всередины встановлена світлова індикація, показуюча стан маркера і ввімкнений режим стрільби. Кнопка вмикання також виконує функцію перемикання режимів і функцію запобіжника (маркер у вимкнутому стані). Перемикання режимів стрільби виконується одинарним натисканням кнопки ввімкнення, в послідовності: напівавтомат, відсікання по 3 кільки, повний автомат. Перемикання виконується дуже легко, простим натисканням пальцем, і можливе в процесі гри. Щоб ввімкнути Tippmann Bravo Tactical E-grip необхідно скористатися, наприклад, ключем, котрий йде в комплекті з маркером, або іншим  тонким і довгим предметом (разігненою скріпкою, жорстким дротом). Тут як ніколи помітна користь "магазину"-контейнера для ключів, в який можна помістити предмет для ввімкнення маркера. Кнопка ввімкнення маркера натискається через отвір в передній частині рукоятки. Під отвором для ввімкнення маркера є ще один, в якому заховано світловий індикатор. Ввімкнути маркер без допомоги стороннього предмету неможливо. Перемикання режимів стрільби відбувається шляхом натискання тої ж  глибоко захованої кнопки. Після ввімкнення маркер стає в режим напівавтомат, подальші натискання кнопки переводять в режим черг по 3 кульки. Наступний повного автомата, котрий активується після третього натискання на спусковий гачок.
  Під час гри швидко перемикати режими стрільби дуже проблематично.

  А що в них всередині? Розбирання маркерів.

  Розбираємо Tippmann Bravo Tactical E-grip.
  Маркер являє собою модернізовану версію класичного Tippmann 98. Наднадійна конструкція, перевірена вже не одним поколінням гравців. Класичне поздовжнє компонування, трохи засмучує відсутність фирмової системи антирозколу кульок ACT, хоча її еффективність не варто перебільшувати.
  В рукоятці маркера захована електроніка, "соленоїд"-електромагніт, який через тягу робить постріл, піднімаючи шептало.
  Плата надійно захована і їй не загрожують пошкодження від попадання кульок чи бруду. Для розбирання маркера в комплекті йдуть ключі і масло для змащування, і Вам за необхідності знадобиться хвилин 30 для його розбирання і чистки. Будьте уважні при розбирання, так як деякі пружинкі мають властивість вилітати при зніманні верхньої половинки корпуса маркера.
  Маркер достатньо затратний з батареєюз -за великого і енергоспоживаючого електромагніта-соленоїда.
  Конструкція і матеріал, з якого виготовлено маркер не викликають жодних сумнівів - все просто і надійно.  Розбираємо SP-1
  Пейнтбольний маркер SP-1 являє собою модернізовану версію SP Vibe. Плата електроніки і соленоїд розташовані горизонтально під корпусом, і повністью закриті від забруднення і попадання кульок. Гвинтова група аналогічно SP Vibe і новому ION XE виймається через задню частину корпусу і не потребує для чистки і змащування повного розбирання маркера.
  Для повного розбирання маркера знадобиться хвилин 5 і ключ, що постачається в комплекті. Слід звернути увагу, що гвинти від різних точок кріплення мають різну довжину, позначайте, або запам'ятовуйте, де і який був, щоб не наплутати при складанні.
  В цілому, конструкція проста і надійна, справляє досидь позитивне враження. Батарею маркер використовує досидь економно і якісної Duracell вистачить надовго.


  Стрільба. Тест на кучність

  Постріли робилися без будь-якого початкового налаштування, регулювання швидкості, вцілому маркерами "з коробки", кульками Draxxus Xball.
  Тест швидкості пострілу
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Разброс Ср. скорость
  SP-1 286 283 275 278 279 274 275 279 275 282 277 279 12 276
  Tippmann Bravo Tact E 305 311 301 297 298 297 303 306 304 305 307 288 23 302

  На фото нижче результати стрільби з SP-1. Мішень - лист формату А4, відстань до мішені - 12м., маркер закріплено в станку.


  На фото нижче результати стрільби з Tippmann Bravo Tactical E-grip. Мішень - лист формату А4, відстань до мішені - 12м., маркер закріплено в станку.


  Підсумкові висновки

  Піодводячи висновки нашого порівняння, можна сказати, що обидва маркери мають повне право на життя в тактичному пейнтболі. Любителям антуражу, вочевидь, буде більше до вподоби Tippmann Bravo Tactical E-grip. Гравцям, часто міняючим в процесі гри режим стрільби, зручніше використовувати SP-1.
  Додаткове обладнання, котре не завадило б придбати до кожного з маркерів (мамбу для Тіпмана і довше дуло для SP-1) коштують приблизно однаково.
  Більш "витратний" на повітря SP-1 довше Тіпмана відіграє на одній батарейці.

  Загалом, вибір залишається, як завжди, за покупцем. Ми ж намагалися в межах наших сил максимально точно описати плюсі і мінусиы цих представників лінійки тактичних маркерів і надати  наочну інформацію для полегшення "мук вибору" маркера :)

  Категорія: МАРКЕРИ | Додав: Arkan
  Переглядів: 2100 | Рейтинг: 0.0/0 |
  Всього коментарів: 0

  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:


  Форма Входу
  Логін:
  Пароль:

  Пошук

  Друзі сайту

  Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Copyright MyCorp © 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz