Понеділок, 06.05.2024, 03:58
Матеріали і коментаріВітаю Вас Гость | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

  • ПРО НАС
  • ЛЕГІОН НА Google Maps
  • Реєестрація гравців
  • Каталог файлів
  • Каталог статей
  • Щоденник
  • Форум
  • Фотоальбоми
  • Гостьова книга
  • Зворотній зв'язок
  • FAQ (питання/відповідь)
  • Дошка оголошень
  • Магазин в Києві
    ПК "ПЛАНЕТА"
  • Тесты

  • Категорії каталогу
    Зброя [21]
    Статті про різні види зброї для пейнтболу і її характеристики
    Мої статті [10]
    ЩО ТАКЕ ПЕЙНТБОЛ [8]

    Міні-чат

    Наше опитування
    Оцените мой сайт
    Всього відповідей: 117



    Головна » Статті » Мої статті

    Види ігор
    Існує достатньо багато різних сценаріїв і правил, по яких проводяться пейнтбольні ігри. Все залежить від кількості гравців, від типу майданчиків. Оскільки пейнтбол - гра командна, та більшість видів ігор так чи інакше є протистоянням двох або більш команд. Але існують ігри, де кожен грає сам за себе. До окремого виду ігор можна віднести і ігри дуельного типу "один-на-один". Але вони, в основному, використовуються для тренувань спортивних команд.

    У спортивному пейнтболі ситуація інша - існують чіткі положення, що визначають кількісний склад команд (наприклад, "п'ятірки", ","сімірки"), вимоги до ігрових полів, і, звичайно правила.

     

    Командні ігри

    "Поразка"

    – дві команди починають гру з протилежних баз. Задача - уразити всіх гравців в команді супротивника.

    "Захоплення прапора"

    – найпопулярніший вид як розважальних, так і спортивних ігор. Дві команди починають гру з протилежних баз. У кожної команди є свій прапор, розташований на базі. Завдання - захопити прапор супротивника і доставити його на свою базу.

    "Рухомий прапор"

    – кожна команда має прапор, який переноситься гравцями. Завдання - захопити прапор супротивника і доставити його на свою базу.

    "Захоплення Бази"

    – аналог "Захоплення прапора", але необхідно доставити свій прапор на базу супротивника.

    "Центральний прапор"

    – у центрі ігрового поля знаходиться прапор (або декілька прапорів), який треба захопити і доставити на базу супротивника. Як варіант - прапор треба доставити на свою базу.

    "Нерухомий центральний прапор"

    – прапор знаходиться в центрі ігрового поля. Необхідно захопити його і утримати в перебігу якогось часу. Переміщати прапор забороняється.

    "Оборона прапора"

    – правила ті ж, за винятком того, що перед початком гри одна з команд йде на поле і займає позицію. Завдання цієї команди - утримати прапор (до повної поразки супротивника або до закінчення часу гри). Друга команда стартує зі своєї бази і повинна, захопивши прапор, доставити його на свою базу.

    "Будинок Павлова"

    – менша команда (3-5 чоловік) займає оборону в якій-небудь будівлі. Завдання цієї команди - утримати будівлю. Завдання другої команди - будівлю захопити. Гра може вестися до повної поразки однієї з команд, або на якийсь час. Оптимальне співвідношення чисельності команди оборони і штурмуючої команди - 1:2.

    "Звільнення заручника"

    – сценарій той же, але один з гравців штурмуючої команди (заручник) знаходиться в будівлі і не озброєний. Мета штурмуючої команди - звільнити заручника з рук терористів. Мета терористів - утримати заручника в будівлі до повної поразки штурмуючої команди або знищити заручника у випадку, якщо гравець штурмуючої команди зумів вивести його з будівлі. Терористам не дозволяється стріляти в заручника, поки він знаходиться в будівлі. Вивести заручника з будівлі може тільки гравець штурмуючої команди. Гру можна ускладнити тим, що один або декілька терористів можуть розташовуватися поза будівлею ("прикриття").

    "Партизани"

    – перша невелика команда "Партизан" (3-4 людини) йде наперед на майданчик. Інша команда повинна знайти і знищити "Партизан". Уражений гравець "Партизан" виводиться з гри, уражений гравець другої команди стає "Партизаном".

    Ігри "кожен за себе"

    "Топ Ган"

    – гравці стартують з протилежних кінців поля, перемагає останній уцілілий гравець. Можна розташувати на майданчику декілька прапорів, тоді переможе гравець, що зібрав більше прапорів.

    "Трофей"

    – кожен гравець має пов'язку. Гравець, що уразив іншого гравця, забирає його пов'язку собі ("трофей"). Після закінчення часу гри виграє той з гравців, що залишилися, у кого більше "трофеїв".

    Охорона президента

    Ще один варіант це охорона президента. Одна людина виконує роль президента і грає без маркера. Навколо нього знаходиться 4 або 5 гравців, які повинні захищати його певний проміжок часу.

    Хижаки і мисливці

    Це цікавий різновид гри. Чотири хижаки випускають в ліс і дозволяють їм сховатися. Решта частини команди відправляється на їх пошуки. Якщо хижак убитий, він вибуває з гри і йде. Але якщо хижак вбиває мисливця, той стає новим хижаком. Таким чином, мета гри для хижака – збільшувати свою чисельність, а мета мисливців – убити всіх хижаків. Це може стати дуже цікавим, якщо мисливцям не доводиться реєструватися у судді, щоб стати хижаком. Все, що повинен зробити хижак, це убити декілька мисливців позаду групи і дивитися, як вони відкривають вогонь по гравцях власної команди, перетворюючись на хижаків. Це може привести до порушень, так що краще, щоб нові хижаки реєструвалися у суддів, перш ніж повернутися в гру.

    Охота на кроликів

    Один кролик ховається у великому лісі, а група інших гравців (мисливців) повинна убити його.

    Гра з оживанням

    Ще одна варіація на тему гри в захоплення прапора. Якщо ви вибиті, гравець вашої команди може вас оживити, торкнувшися до вас. Через якийсь час це стає безглуздо. Ви повинні захищати вибитих гравців, щоб друзі не торкнулися до них і не оживили.

    Вбивство командира

    Кожна команда повинна вибити лідера іншої команди. І кожна повинна захищати свого лідера. Це може стати цікаво, коли з кожної сторони є зрадник. Один гравець виконує роль зрадника і може напасти на свою команду, як правило, його призначає рефері. Але додавання зрадників робить гру заплутанішою.

    Захоплення в'язниці

    Два гравці виконують ролі ув'язнених і замкнуті на базі. Зовні декілька охоронців. Ув'язнені можуть виходити тільки через позначений вихід. Охоронці вартують цей вихід. Друзі ув'язнених розташовуються по периметру і хочуть звільнити їх. У ув'язнених немає зброї, у охоронців є. Команда ув'язнених не може стріляти в охорону, поки ті не почнуть стріляти в ув'язнених. Мета в тому, щоб звільнити ув'язнених і нікого не втратити. Охоронці перемагають якщо уб'ють кого-небудь.

    Стара війна

    Дві команди шикуються в прямі лінії лицем один до одного, рухатися не можна. Стріляють один в одного. Той в кого попали повинен лягти. Перемагає команда останнього гравця, що стоїть.

    Термінатор

    Це хороша гра для завершення ігрового дня. У декількох термінаторів (2 або 3) на грудях наклеєний хрест Х. Щоб вибити їх ви повинні влучити в центр Х. Термінатори намагаються вибити решту гравців. Ви можете також додати вимогу, щоб Термінаторам потрібно було влучити один раз в Х на грудях і один раз в Х на спині. Відмінний спосіб завершити день!


    Категорія: Мої статті | Додав: Arkan
    Переглядів: 2319 | Рейтинг: 5.0/2 |
    Всього коментарів: 0

    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:


    Форма Входу
    Логін:
    Пароль:

    Пошук

    Друзі сайту

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz