Субота, 23.11.2024, 12:00
Матеріали і коментаріВітаю Вас Гость | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

  • ПРО НАС
  • ЛЕГІОН НА Google Maps
  • Реєестрація гравців
  • Каталог файлів
  • Каталог статей
  • Щоденник
  • Форум
  • Фотоальбоми
  • Гостьова книга
  • Зворотній зв'язок
  • FAQ (питання/відповідь)
  • Дошка оголошень
  • Магазин в Києві
    ПК "ПЛАНЕТА"
  • Тесты

  • Категорії каталогу
    Зброя [21]
    Статті про різні види зброї для пейнтболу і її характеристики
    Мої статті [10]
    ЩО ТАКЕ ПЕЙНТБОЛ [8]

    Міні-чат

    Наше опитування
    Оцените мой сайт
    Всього відповідей: 117



    Головна » Статті » Мої статті

    Тактика

     Різноманітні тактики в пейнтболі.

    Хоча турніри з пейнтболу і пейнтбол для розваги можуть бути досить різними іграми, існує декілька навиків, якими володіють хороші гравці в пейнтбол на турнірах, і які можуть дуже сильно допомогти тим гравцям, які грають в пейнтбол для розваги.

    Найістотніші поради наступні.

    Потрібно бути агресивним.

    На початку гри турнірні гравці швидко переміщаються з місця на місце, щоб захопити як можна більшу кількість території свого супротивника. Хороші турнірні команди також постійно ведуть вогонь по ворожих позиціях зі всією силою, яка у них тільки є. Непрофесійний гравець також може використовувати агресивну гру для того, щоб одержати перевагу. Атакуючи ворожу команду і відкриваючи по супротивнику вогонь зі всіх стволів, ви можете уразити їх і обмежити їх можливість відповісти вам тим же або взагалі адекватно рухатися. Така тактика стане першим кроком до того, щоб перемогти своїх супротивників. Нападайте на свого супротивника, не чекайте, поки вони самі на вас нападуть.

    Взаємодійте з іншими гравцями.

    Хороші турнірні гравці постійно спілкуються один з одним.

    Вони завжди інформують один одного щодо розташування супротивника і домовляються про спільний вогонь і свої пересування. Хороші турнірні гравці ніколи не дозволяють кому-небудь зі своєї команди розпочинати атаку, якщо вони не зможуть забезпечити їм хороше прикриття, стріляючи у ворогів, які можуть загрожувати гравцю, що має намір перейти в наступ. Коли непрофесійні гравці стикаються зі своїми супротивниками, вони повинні взаємодіяти між собою і координувати свої зусилля, особливо якщо у вас немає хорошого прикриття. В цьому випадку у вас немає ніякої потреби дотримуватися обережності і тиші.

    Відповідайте вогнем на вогонь, коли ви пересуваєтеся з місця на місце.

    Мало того, що турнірні команди забезпечують прикриття вогнем, якщо хто-небудь з команди пересувається з місця на місце, але гравець, що рухається, також і сам піклується про те, щоб прикрити себе вогнем. Ефективна стрілянина під час прикриття гравця зовсім не обов'язково повинна уразити кого-небудь. Ця стрілянина всього лише заважає вашому супротивнику стріляти у вас в той час, коли ви рухаєтеся. Непрофесійні гравці повинні стріляти в той час, коли вони перебігають з місця на місце. Ви повинні стріляти в того супротивника, який є в даний момент самим небезпечним для вас. Примусьте їх пригнути голову і зробіть так, щоб вони не змогли стежити за вами. Такі дії вимагають деякої вправності, але результат коштує того.

    Вчіться стріляти відразу з двох рук.

    Турнірні гравці можуть стріляти з укриття за допомогою будь-якої з рук, при цьому їм не обов’язково приймати надприродні пози або ризикувати тим, щоб їх помітили вороги. Непрофесійні гравці також повинні уміти це робити. Ви повинні уміти виглянути через будь-яку із сторін укриття так, щоб показалася тільки частина вашого маркера і краєчок вашої захисної маски. Потрібне тренування, щоб навчитися стріляти з будь-якої руки, але таке тренування вам дуже допоможе надалі.

    Добре захищайте своє тіло.

    Турнірні гравці не грають в пейнтбол в майках і шортах. Їх тіла повністю закриті одягом. Непрофесійні гравці повинні зробити те ж саме. Немає ніякої потреби ризикувати і одержувати синці через удари, які ви, можливо, зможете запобігти. Непрофесійний гравець, тіло якого повністю закрите одягом, також краще прихований від очей супротивника, а скритність - це один з найважливіших елементів будь-якої стратегії гри в пейнтбол. Захист не повинен закінчуватися тільки захисною маскою, яку ви на себе натягуєте.

     ПЕРЕСУВАННЯ

     

     

     

    1. Перекочування

    Треба рухатися швидко але поле велике і невідомо, що чекає попереду. Один гравець йде вперед під прикриттям другого і сигналізує, що шлях вільний. Але не йдіть тим же самим шляхом, ваше завдання більше! Зупиніться метрів на 5 позаду, огляньте поле, і коли ви впевнені, що достатньо перевірили поле, дайте сигнал про продовження руху. Швидший метод - рухатися мимо вашого товариша перекочуванням, поки він оглядає поле і прикриває вас. У будь-якому випадку, не переміщайтеся більш ніж на десять метрів одночасно, і завжди один гравець повинен йти позаду іншого. Задній завжди повинен бути готовий прикрити переднього.

     

     

    2. Лінія

    Обидва - приблизно на одному рівні, але один повинен йти близько до межі поля, щоб бути уразливим тільки з одного боку. Ближній до центру гравець рухається "відступом назад" (3-7 метрів). Гравець, що йде вздовж межі має мету зайти у фланг супротивнику, другий повинен піклуватися про центр. Пам'ятайте, що потрібно просунутися якомога глибше, але не йдіть в центр, де ви будете вразливі з декількох сторін.

     

     

    3. Смертельний номер

    Використовується, коли у одного з гравців закінчився газ або кульки. Гравець вибігає через укриття і біжить у бік супротивника, зображаючи небезпечну атаку і привертаючи до себе увагу. В цей час інший гравець повинен скористатися цією ситуацією, обійти і уразити супротивника. Отже не здавайтеся, навіть якщо ви залишилися без кульок/газу/маркера.

     

     

    B. ПЕРЕСТРІЛКА

     

     

     

    1. Два до одного

    Отже, ви просунулися, ви знайшли супротивника. Якщо він один, без підтримки допомоги, усувайте його щонайшвидше. Один "тримає" його, інший обходить, щоб уразити його з вигіднішої позиції. Інше рішення полягає в тому, щоб узяти супротивника "на аут" (підійти впритул, навести на нього маркер, і ввічливо попросити покинути поле): Як тільки ви прибрали його, негайно займіть його укриття, оскільки поряд може бути інший супротивник.

     

     

    2. Двоє на двоє

    Найзвичніша помилка - " Ти береш одного, а я - іншого". Легко зрозуміти, що 2х1 звичайно перемагатимуть, але хто може знати результат 2х2? Вирішіть, кого з супротивників слід уразити першим. Ви повинні діяти швидко, і достатньо скоро опинитися в ситуації 2х1. Дійте активно, ви - мисливці, супротивники - кролики.
    a) Просте придушення
    Потім наступний хід:
    b) Заплутуючий хід
    з) Коли вас знайшли першими і по вас вже стріляють, ось що ви можете зробити: Коли (D) і (C) стріляють в (A), як правило жоден не бачить (B), який може спробувати обійти і уразити спочатку (C), а потім і (D), що спрацьовувало неодноразово.

     

     

    Висновок:

    Пам'ятайте, ви повинні контролювати ситуацію. Якщо ви ховаєтеся і втягуєте голову в плечі, кожного разу коли у вас летять кульки, ви ніколи не будете хорошим гравцем, яким ви хотіли б стати. Ви, принаймні, такі ж небезпечні як і ваш супротивник, так не бійтеся його! Робіть непередбачувані речі. Знайдіть супротивника першим, пріцельтеся і стріляйте. Якщо це не працює, намагайтеся стріляти з різних позицій. Як тільки ви зробите так, щоб супротивник притиснувся до укриття (землі), не дозволяйте йому підняти голову. Уразьте його.


    Категорія: Мої статті | Додав: Arkan
    Переглядів: 939 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всього коментарів: 0

    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:


    Форма Входу

    Пошук

    Друзі сайту

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2024 Зробити безкоштовний сайт з uCoz