Вівторок, 14.01.2025, 16:24
Матеріали і коментаріВітаю Вас Гость | RSS
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Меню сайту

  • ПРО НАС
  • ЛЕГІОН НА Google Maps
  • Реєестрація гравців
  • Каталог файлів
  • Каталог статей
  • Щоденник
  • Форум
  • Фотоальбоми
  • Гостьова книга
  • Зворотній зв'язок
  • FAQ (питання/відповідь)
  • Дошка оголошень
  • Магазин в Києві
    ПК "ПЛАНЕТА"
  • Тесты

  • Категорії каталогу
    Зброя [21]
    Статті про різні види зброї для пейнтболу і її характеристики
    Мої статті [10]
    ЩО ТАКЕ ПЕЙНТБОЛ [8]

    Міні-чат

    Наше опитування
    Оцените мой сайт
    Всього відповідей: 117



    Головна » Статті » Мої статті

    Мистецтво оборони
    Оборона дуже важка. Проте багато новачків думають, що захищатися легше, що це їх кращий шанс проти досвідченіших гравців. Але "окопування" - не шлях до перемоги. Перший мінус подібної тактики - ваш настрій. "Вони кращі ніж ми! Ми можемо тільки ховатися за..." Оборона не легша, ніж напад, вона вимагає своїх методів.

    Не повинно бути так, що ВСЯ ваша команда ВСЮ гру обороняється: або ви обороняєтеся частина часу, або частина команди атакує, а частина обороняється, але ніколи вся команда не повинна сидіти в глухому захисті весь час.

    Ситуація 1: Частина захищається, тримають свої позиції, тоді як решта частини команди пробує нападати.Ситуація 2a: вся команда (або її залишки) повинна захищатися, тому що супротивник має більшу кількість гравців.Ситуація 2b: ви обороняєтеся і провокуєте супротивника на атаку.
     
    Очікування і зустрічний удар
    Коли ви досягнете деякого рівня, і можливо, деякої популярності на місцевому рівні, ви побачите, що опоненти матимуть тенденцію грати проти вас "від оборони", тобто займати укриття і чекати вас. Відмінно, оскільки це те, що вам і треба: ви знаєте, де знаходиться кожний з ваших супротивників, і що вони не переміщатимуться. Постріляйте небагато, перемістіть деяких з ваших гравців і атакуйте там, де можна досягти найбільшого успіху. "Очікування" не означає, що вам лінь далеко бігти після стартового сигналу. При огляді ігрового поля (якщо ви ще не зробили цього, йдіть, огляньте поле і повертайтеся) ви знайшли місця, де ви матимете хороші кути огляду і обстрілу і хороший захист. Можливо, далі від старту є укриття і трохи краще, але ви вирішуєте не ризикувати. Розмістіть ваших товаришів по команді так, щоб вони прикривали один одного. Якщо один з вас поза вашим полем зору, він буде швидко уражений, навіть якщо він знаходиться у фортеці з потрійними стінами, тому що ви не зможете допомогти йому. Звичайно дві або три позиції дуже важливі. Наперед виявивши ці позиції, займіть їх, і переконайтеся, що супротивник легко їх звідти не виб'є. Розмістіть другий ряд захисників в лінію, і залиште одного або два гравці дрейфувати позаду них, готових укріпити слабкішу сторону.
     
    Блокування
    Ви граєте в пейнтбол перший раз? У вас невелика надмірна вага? Жодних проблем, просто вам треба використовувати тактику блокування. Ваше завдання - охороняти один фланг, тоді як велика частина вашої команди повинна атакувати з іншого флангу. Ваше завдання? "Жоден не повинен пройти". Ви і ваш приятель повинні протистояти 4 або 5 волохатим примарам, які вирішили, що цей день не ваш. Якщо вам вдасться зупинити і відкинути їх - добре. Але фактично, вам потрібно тільки уповільнити їх для того, щоб ударна група прорвалася. Ви вже знаєте, яка помилка є гіршою: залишатися на одному місці, не рухатися. Думайте про те, що ваші супротивники від вас чекають і не робіть цього. Вони хочуть знати, де ви знаходитеся і скільки вас залишилося в грі - так не сидіть на місці! Стріляйте з одного місця, потім перебігайте до іншого, хай супротивник стріляє туди, де ви з'являлися останній раз. Хотілося б сподіватися, що ви стріляєте з несподіваного для супротивника місця. Вас можуть "придушувати" величезною кількістю кульок у ваше укриття. Не панікуйте - в той час, як супротивники звільняють свої фідери, вони не зроблять чого-небудь небезпечного для вас, просто треба віднестися до цього спокійно. Не дозволяйте їм відчувати себе невимушено, будьте непередбачуваним, і вони не зможуть просуватися вперед. Якщо ви позаду бункера на відкритій місцевості, без можливості перебігти, ви все одно можете бути непередбачувані. Стріляйте то справа, то зліва, то знову зліва, але на нижчому рівні. І, якщо раптом по вас відкрили шквальний вогонь, швидше за все це прикриття для гравця супротивника який біжить до Вас, так що будьте підготовлені. Вигляніть на долю секунди, щоб перевірити, чи дійсно супротивник атакує, і коли він буде від вас метрах в 5 ви зможете уразити його, оскільки він ще не готовий до зустрічі з вами, а прикриття вже замовкло, боячись влучити в свого.
     
    Засідки
    Коли ви використовуєте тактику блокування, ви більш менш охороняєте межу. Коли ви влаштовуєте засідку, ви хочете, щоб ваші супротивники підійшли до вас, і іноді навіть пройшли далі. Ви - не здобич, що захищає себе, ви - мисливець! Ви нападаєте в "партизанському" стилі, потроху ослабляючи ваших супротивників.
     
    "наживка і гачок"
    Це працює на широких полях. Розмістіть одного гравця як приманку, зробіть так, щоб він виглядав безглуздо  і беззахисно. Зробіть так, щоб він виглядав "смачно". Супротивники атакуватимуть легку ціль, не підозрюючи про засідку, і ви легко уразите їх. Поки супротивник ще далеко, "приманка" починає стріляти з метою привернути до себе увагу. Ви не повинні знаходитися на шляху між супротивником і "приманкою". Ваше завдання - у той час поки супротивник зосереджений на приманці, обійти їх і уразити в спину. Принаймні, це - план...
     
    "наживка і гачок з проведенням"
    У даній тактиці все також як і в попередній, але дещо складніше. Приманка - 1-2 люди - йдуть далеко уперед і створюють видимість атаки. Виглядати вони повинні при цьому якомога безглуздіше, проте повинні залишитися цілими. Як тільки супротивник зав'яже перестрілку, приманка повинна відступати, постійно показуючи через укриття ногу/руку/голову, але не дуже швидко, щоб прикувати увагу супротивника. Атакуючих груп може бути також дві, і вони можуть обходити супротивника з різних сторін.
     
    Подвійний бункер
    Пам'ятайте, що старші говорили вам - "НІКОЛИ не використовуйте удвох одне укриття"? Цього разу можна, але один з вас постійно залишається прихованим. Коли "видимий" гравець буде уражений або відступить, супротивник думатиме, що бункер чистий і може почати рух вперед, тут-то і вступає другий гравець! Але це означає, що до цього моменту один гравець залишається недіючим, можливо протягом тривалого періоду часу, що саме по собі рідко вважається за правильне.
    Категорія: Мої статті | Додав: Arkan
    Переглядів: 1029 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всього коментарів: 0

    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:


    Форма Входу

    Пошук

    Друзі сайту

    Статистика

    Онлайн всього: 10
    Гостей: 10
    Користувачів: 0

    Copyright MyCorp © 2025 Зробити безкоштовний сайт з uCoz